1998’den beri GelişenTeknolojilerle Güçlü Adımlar

Bilişim Teknolojileri

İletişim

Mecidiyeköy, Mecidiyekuyu Sok. Kuyu Apt, No:26 Kat:2, D:3, 34387 Şişli/İstanbul

tekur@tekur.net

+90 212 213 27 87

Makaleler

Exchange mail server, mail atamama problemi cbl kara listeler

Adsl hizmeti alıyorsunuz Exchange mail serveriniz var?

Hattınız mı gitti? Elektrikler kesilde ups kac dakika daha dayanır, mail atıyorsunuz mailleriniz mi ulaşmıyor, informations store mu çoktu, telekom 25 portunuzu mu kapattı, Diskler mi bozuldu, gelen spamlarla başınız mı dertte, virus ve trojan saldırısı mı var v.s. v.s gibi sorunlarda ne yapacağınızı mı düşünüyorsunuz….

Bizim geliştirdiğimiz ister Server modda ister getway modunda çalışan bir çözümümüz var.

Yapacağınız bir mx değişikliği ve smarthost ayarı ile saydığımız tüm bu sorunlar sona erecek. Sistem durdu bozuldu kul oldu manuel olarak değil kuyrukta biriken maillerinizi size exchange serveriniz up olduğunda teslim edilecek.Spam ve virüslü maillerden kurtulacaksınız.

Mail serverimizi hangi modlar da kullanabilirsiniz;

1. Getway mod: Mx ve smart host ayarlarından sonra exchange serverinizin önüne çalışır. Gelen maillerin spam, virüs, trojan temizliği ve kara liste problemlerinden kurtulun. Exchange serveriniz ne sebeple kapanır veya çalışmaz hale gelirse gelsin mailleriniz exchange serverinizi ayağa kaldırdığınızda mailler size gelecektir.

2. Smart host moddu: Maillerimin yedeklenmesi onemli değil benim serverim çokmez diyorsanız hatımız kopmaz ise, beni kara listelerden kurtar derseniz bu modda da kullanabiliyorsunuz serverimizi.

3. Server modu: Benim mail serverim yok veya benim cok kullanıcım var lisans maliyetleri cok hatta her sene ben spam trojan virus yenilemeleri maliyetli yüksek geliyor diyorsanız ürünü bu modda kullanabilirsiniz

Bütün bu sorunlara aylık 30 dolarlık bedellerden başlayan fiyatlar ile çözüm bulabilirsiniz.

Icloud cözümerimiz için konuşalım. Serverlerinizi gelin clouda taşıyalım, yönetelim edelim yedeklerinizi alalım siz keyfini yaşayın….

Daha fazla bilgi ve projeleriniz için lütfen bize ulaşınız…

 

Author

kayhanbelek

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir