1998’den beri GelişenTeknolojilerle Güçlü Adımlar

Bilişim Teknolojileri

İletişim

Mecidiyeköy, Mecidiyekuyu Sok. Kuyu Apt, No:26 Kat:2, D:3, 34387 Şişli/İstanbul

tekur@tekur.net

+90 212 213 27 87

Tekur

Yeni fortigate 60C

Karşınızda Fortigate 60c

Fortinet60cFortiGate-60C cihazları şubeofis, branch ofis, home ofis, servis sağlayıcısı CPE ve mobil satış noktası uygulamalarına baştan aşağı güvenlik getiriyor. FortiOS işletim sistemi tek bir platformda güvenlik servislerinin tam bir setini sunuyor: antivirus/antispyware/antimalware, saldırı engelleme (IPS), web filtering, ayrıntılı firewall ve traffic shaping, ve IPSec/SSL VPN.

Yeni FortiOS 4.0 işletim sistemini kullanan FG 60C veri sızıntısı önleme, kimlik tabanlı kurallar, IPS geliştirme ve Web 2.0 tehditlerine, baştan savma uygulama ve kullanıcılara karşı koruma sağlamak için uygulama kontrolüne sahip. Kurulum esnekliği, 3G WAN bağlantı seçenekleriyle desteklenen ExpressCard slotuyla geliştirilmiş. Hızlı, teslim kurulumu, kolay yönetim düşük maliyet sunuyor ve PCI ve Sarbanes-Oxley gibi önemli yasal gerekliliklerle uyumu kolaylaştırıyor.
FortiGate-60C Tümleşik, hepsi-bir-arada güvenlik küçük işletmeler, uzak ofisler ve ev ofisler için işletme sınıfı tümleşik tehdit koruması sunar.Yedek ISP bağlantıları için çifte WAN bağlantısı, yük paylaşımı ve failover ile yüksek erişilebilirlik sağlıyor ve SOHO uygulamaları ve telecommuter’lar için ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik getiriyor.DMZ bağlantıları geliştirilmiş güvenlik için e-posta gibi dışa açık kritik işlevlerin izolasyonunu mümkün kılıyor. 7 Adet switch portu ek hub gerekliliğini giderir, donanım yatırımını ve yönetim yükünü azaltıyor.Yüksek erişilebilirlik desteği şube ofislere, SOHO, hizmet sağlayıcı CPE ve mobil satış noktası uygulamalarına ölçeklenebilirlik ve güvenilirlik getiriyor.
FortiManager ve FortiAnalyzer entegrasyon imkanı çalışma masraflarını indirgerken güvenlik yönetimini, raporlamayı ve analizi kolaylaştırıyor.

 

FortiGate-60C Özellikleri

Firewall Throughput (512 / 1518 byte UDP packets) 1 Gbps
Firewall Throughput (64 byte UDP packets) 1 Gbps
IPSec VPN Throughput (AES-256 + SHA-1) 70 Mbps
Antivirus Throughput 20 Mbps
IPS Throughput 60 Mbps
Total Network Interfaces 7
Switched Internal GbE Interfaces 5
Dedicated WAN 10/100 Interfaces 2
ExpressCard slot 1
SDHC slot 1
Included Storage 1 4GB SDHC Card
(expandable to 32GB)

Author

kayhanbelek

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir